תפריט מובייל

תודה והערכה לקוואנטום ניהול השקעות על ניהול תיק השקעות על פי הצרכים שלי, תוך שקיפות מלאה והתאמה אישית של התיק.
מנהלי ההשקעות בקוואנטום משתמשים בטכניקות השקעה מתקדמות ויצירתיות, כל זאת תוך יחס אישי וצמוד של מנהל תיק ההשקעות.

תודה על הכל!

ח.מ.

למה Quantum?

ניהול תיקים במודלים שונים

אנו מציעים ניהול תיקים במודלים שונים מהאפיקים המסורתיים המוצעים על-ידי רוב בתי ההשקעות, תוך שילוב של יצירתיות במגוון מוצרים פיננסים, חשיבה "מחוץ לקופסא" ומודלי השקעות מגוונים מתחום ההנדסה הפיננסית פרי פיתוחה של החברה אשר יכולים להיות משולבים לניהול תיק באופן מלא או חלקי.

עמלות נמוכות

קוואנטום מציעה שיתופי פעולה עם בנקים וברוקרים בארץ ובחו"ל אשר יפחיתו לך את עלויות המסחר למינימום האפשרי. אנחנו מציעים עמלות מהנמוכות בעולם בכל מגוון המוצרים הפיננסים יחד עם אפשרות למתן שירותי ייעוץ השקעות שיועילו לך לשפר את התוצאות בתיק האישי שלך לאורך זמן.

צוות בעל ניסיון

הצוות בעל ניסיון עשיר בשווקים הפיננסיים הן בארץ והן בחו"ל ונמנים עמו אנשי טכנולוגיה עם אוריינטציה לשוק ההון. מנהלי התיקים בחברה מחזיקים ברשיון לניהול תיקים, הניתן מהרשות לני"ע, ובעלי השכלה אקדמאית נרחבת בתחום הכלכלי.

ניהול תיקי השקעות בקוואנטום

קוואנטום שוקי הון מנהלת את תיקי ההשקעות של לקוחותיה באמצעות שני מודלים עיקריים:

ניהול תיקים בחו"ל

מודל ההשקעות בנוי לתת מענה ללקוח אשר מעוניין לשאוף לתשואה הולמת על השקעתו, תוך מזעור הסיכונים הכרוכים בהגעה ליעד ברמה שנתית ומתוך ויתור מראש על אפשרות לרווחים גבוהים מטווח היעד. המודל מספק פתרון הולם לשתי בעיות עיקריות הקיימות בשוק ההון של זמננו.

קרא עוד >

מודל השקעה מסורתי לרבות עבור תיקי IRA

מתייחס לניהול תיקי השקעות במגוון של מכשירים פיננסיים, שהעיקריים בהם הם מניות ואגרות חוב בתמהילים שונים; התיקים מחולקים בשיעורים של 90/10, 80/20 וכדומה כאשר לרוב החלק הגדול יותר בתיק מושקע באג"ח ובהתאם לרמת הסיכון המתאימה ללקוח ולמצב השוק. 

קרא עוד >

מעוניין לקבל פרטים נוספים אודות ניהול תיקי השקעות
מלא את פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם

אנא הזן שם מלא

אנא הזן טלפון מלא כולל קידומת

אנא הזן כתובת דוא"ל חוקית
Invalid Input