תפריט מובייל

סקירות שוק ההון

מאת לירן יונגר 

15.10.17

המסחר בניו יורק הסתיים בסוף השבוע שוב בשיאים חדשים במדדים המובילים על רקע נתוני מאקרו חיוביים שפורסמו והתחלת פרסום הדוחות הרבעוניים של החברות השונות. כמו כן, פורסם הפרוטוקולים של ישיבת הפד האחרונה, שנראה כי העלאת ריבית נוספת בארה"ב עוד השנה היא כבר עובדה מוגמרת.

 

quantum8

מאת לירן יונגר 

01.10.17

בורסות וול סטריט סגרו בסוף השבוע האחרון שוב בשיאים חדשים על רקע דיווחים לפיהם הנשיא דונלד טראמפ שוקל למנות לתפקיד יו"ר הבנק הפדרלי את קווין וורש, לשעבר בנקאי במורגן סטנלי ובכיר בבנק הפדרלי בארה"ב.

quantum 7

מאת לירן יונגר 

25.09.17

וול סטריט חתמה את המסחר בסופש במגמה מעורבת זאת על רקע איומי צפון קוריאה לבצע ניסוי בפצצת מימן באוקיינוס השקט כתגובה לנאומו של נשיא ארה"ב באו"ם בו איים דונלד טראמפ להשמיד לחלוטין את המדינה המבודדת.

 

quantum 1

מאת לירן יונגר 

18.09.17

המסחר בוול סטריט ננעל ביום שישי האחרון שוב בשיאים חדשים במדדים המובילים למרות שיגור טיל בליסטי צפון קוריאני מעל יפן בפעם השנייה בתוך פחות מחודש, ונתוני מקרו כלכליים פושרים שפורסמו בארה"ב.

quantum9

מאת לירן יונגר 

11.09.17

בורסות ארה''ב נסחרו לאורך כל השבוע במגמה שלילית על רקע פגיעתה הצפויה של סופת ההוריקן "אירמה" בפלורידה וניסוי נוסף של שיגור טיל בליסטי שצפון קוריאה עשויה לבצע לפי ההערכות בזמן הקרוב.

quantum 5

מאת לירן יונגר 

04.09.17

שבוע המסחר ננעל בעליות שערים קלות במדדים המובילים וזאת לאחר פרסום נתוני התעסוקה לחודש אוגוסט אשר הצביעו על גידול של 156 אלף משרות חדשות שנוספו למשק האמריקאי.

quantum 4

מאת לירן יונגר 

27.08.17

המסחר בוול סטריט ננעל בסוף השבוע האחרון במגמה מעורבת עם נטייה לעליות שערים במדדים המובילים לאחר שבנאומם בוועידת ג'קסון הול, נמנעו יו"ר הפדרל ריזרב ג'נט ילן ונשיא הבנק האירופי מריו דראגי מלהתייחס למועדי הקטנת מאזן הבנקים או העלאת הריבית.

quantum

מאת לירן יונגר 

20.08.17

וול סטריט סגרה את שבוע המסחר בירידות שערים קלות בהמשך למגמה השלילית שנחתמה ביום חמישי על רקע פיגועי הטרור בספרד. בנוסף, נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, הדיח את היועץ האסטרטגי הבכיר סטיב באנון המזוהה עם הימין הקיצוני.

quantum 3

מאת לירן יונגר 

13.08.17

וול סטריט סגרה את השבוע במגמה חיובית אך בסיכום שבועי המדדים המובילים איבדו מערכם קרוב ל-2% בצל המתיחות הגוברת סביב תוכנית הגרעין של צפון קוריאה והאיומים שהשמיעה כלפי ארה''ב.

quantum 2

מאת לירן יונגר 

06.08.17

בורסות וול סטריט טיפסו ומדד דאו ג'ונס נסגר בשיא זה היום השמיני ברציפות, לאחר שמספר גדול מהצפוי של משרות נוספו לשוק העבודה האמריקאי ביולי.

מדד דאו ג'ונס טיפס ב-0.3% ונסגר בשיא נומינלי זה היום השמיני ברציפות, בדרכו לעלייה שבועית של 1.2%. זו הפעם ה-34 השנה שמדד מניות הבלו צ'יפ נסגר בשיא. מדד S&P 500 טיפס בדרכו לעלייה שבועית בשיעור דומה 0.2% ומדד הנאסד"ק נסוג ב-0.4% השבוע.

quantum 1