תפריט מובייל

מסחר תוך יומי, הנקרא גם מסחר יומי, הוא הכינוי לפעולת קנייה ו/או מכירה של ניירות ערך לפני שמסתיים יום המסחר. בדרך זו, כל הפוזיציות נסגרות במהלך אותו יום מסחר, כך שהתוצאות ברורות ומיידיות. בישראל מסחר מסוג זה התאפשר בעבר אך ורק לגופים מוסדיים, אולם בשנים האחרונות נפתחה האפשרות לסחור בדרך זו גם עבור סוחרים פרטיים. למעשה, כיום, קיימים סוחרים רבים העוסקים בתחום של מסחר תוך יומי כדרך פרנסה כאשר הניסיון המצטבר מאפשר להם למקסם את תוצאות.

באלו מוצרים פיננסיים סוחרים במסחר תוך יומי?

מסחר תוך יומי כולל בעיקר מסחר במניות, אופציות, חוזים עתידיים על מדדים, חוזים עתידיים על סחורות ומטבע חוץ. האם אפשר לסחור במסחר תוך יומי בכל בורסה?

כן, אבל...

מסחר תוך יומי מחייב מערכת מסחר ממוחשבת בצורה כמעט מלאה, הן על מנת שכל מי שסוחר יוכל לצפות בנתוני הבורסה בזמן אמת – בכל רגע נתון, והן על מנת לספק לסוחרים תמיכה מלאה במתן פקודות אוטומטיות – ביניהן פקודת סטופ להגנה מפני הפסדים, פקודות כניסה לטרייד חדש, פקודות מימוש ופקודות לסגירה של פוזיציה.

אמנם ניתן לבצע מסחר כזה באמצעות קנייה ומכירה דרך ממשק האינטרנט של הבנק שלא מספק לכם את התמונה המלאה ולא מעניק לכם את כל המידע והנתונים שאתם צריכים, או על ידי פנייה לנציגי הבנק העוסקים בתחום ובקשה שיבצעו עבורכם את הפעולות הרצויות, אבל אז אתם תלויים בהם ולא יכולים לדעת מה קורה עם הכסף שלכם בכל רגע נתון.

לעומת זאת, אם אתם עובדים עם מערכת מסחר מתקדמת שבאמצעותה אתם אלה שנותנים את הפקודות – יש לכם שליטה הרבה טובה יותר ואתם יכולים לדעת בכל רגע נתון ומכל מקום בו אתם נמצאים – מה עושה הכסף שהשקעתם.

באיזה בורסות סוחרים?

רוב הסוחרים במסחר יומי סוחרים בבורסות האמריקאיות (נאסד"ק ו-NYSE), כמו גם במספר בורסות במזרח הרחוק ובאירופה.

איך עושים את זה נכון?

פונים לחברה המתמחה בביצוע מסחר תוך יומי שמציעה פלטפורמת מסחר מתקדמת, מקבלים את כל המידע אודות אופן השימוש בה ומתחילים לסחור.

קוואנטום שוקי הון - ניהול תיקי השקעות בוטיק עם אפשרות לניהול תיקים באמצעות מסחר אוטומטי.

לקבלת מידע נוסף אודות אופן המסחר ואודות המערכת המתקדמת של קוואנטום שוקי הון למסחר תוך יומי, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל' 03-6083586 או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.