תפריט מובייל

לאור ירידת מחזורי המסחר בבורסה בת"א ולאחר תנועות הון ניכרות מחוץ לישראל, יש המעדיפים לסחור ישירות מול ברוקרים זרים. מהם יתרונותיו של ענק הברוקרים האמריקאי אינטראקטיב ברוקרס - Interactive Brokers מול מתחרים שונים? 

יתרונות מסחר של אינטראקטיב ברוקר בהיותו ברוקר זר מול אלטרנטיבות מקומיות

היתרון המובהק ביותר הינו עלויות המסחר הזולות משמעותית אל מול הבנקים והברוקרים הישראלים. לאלו שמכירים את המושג "עמלת קורוספונדט", שהיא עמלת הברוקר המבצע בחו"ל, שאותה בדרך כלל נוטים להזניח אל מול העמלות של הבנק או הברוקר המקומי (שכן לרוב היא מתגמדת אל מול עמלת מינימום של 10$,20$ או 0.1%-0.2% שגובה הבנק). באינטראקטיב ברוקרס העמלה הכוללת שמשלם על רוב העסקאות שקולה או נמוכה לאותה "עמלת קורספונדט" בלבד, בלי תוספות תיווך מיותרות. בנוסף, נהנה הלקוח נהנה גם מאפשרות לסחור באשראי, לבצע שורטים ואסטרטגיות מורכבות יחד עם אופציות וחוזים דבר אשר לא ניתן דרך רוב הבנקים והברוקרים המקומיים וכל זאת תוך שימוש בפלטפורמת מסחר מתקדמת אשר מסייעת בביצוע העסקאות גם לסוחרים המנוסים ביותר.

לקוחות בברוקרים זרים מוכרים בארה"ב, לרבות אינטראקטיב ברוקרס, נהנים גם מערבות SIPC שהינו גוף ששיך למשרד האוצר האמריקאי אשר מבטיח את כספי הלקוחות מה שלא ניתן בישראל והינו בעל משמעות כבירה. נושא הערבות הוא אינו ענין של מה בכך, והוא לא ניתן על ידי כל ברוקר, מקומי או זר.

יתרונותיו של אינטראקטיב ברוקרס מול גופים מתחרים דומים

ראשית נציין שהברוקר עומד בתנאי הרגולוציה האמריקאיים, שידועים כמחמירים ביותר וכל לקוח פותח חשבון אישי על שמו. לכן, כשאתם מעבירים כסף לברוקרים שונים, שימו לב לאן באמת עובר הכסף. מערכת המסחר מסוג (TWS (Trader Work Station מאפשרת לסחור במגוון רחב של בורסות בעולם (טוקיו, הונג קונג, אוסטרליה, רוב יבשת אירופה, דרום אמריקה וכו') ומכשירים פיננסים ונגזרים מגוונים. למערכת המסחר תמיכה באפליקציה שמותקנת על המחשב המקומי או לחילופין אפליקציה אינטרנטית דרך דפדפן האינטרנט. למתקדמים מביננו, ישנה גם אפליקציה מתקדמת לסמארטפונים. במערכת המסחר ניתן גם להעביר פקודות עתידיות מורכבות כגון הוראה משלושת; כניסה משולבת עם לימיט וסטופ מראש או הוראות מותנות לפי קריטריונים שמגדיר הסוחר.

לסוחרי היום או סוחרי הסקלפרים חשוב לציין שלברוקר תנאי ביצוע (Execution) מצויינים וניתן להעביר הוראה דרך מגוון רחב של עושי שוק או לחילופין לתת למערכת לבחור לפי המצטט האטרקטיבי מביניהם. כאשר אתם מעוניינים לקבל אשראי ולסחור בעסקאות במינוף חשוב לבדוק מהי עלות האשראי. ברוקרים רבים מנצלים את העובדה שסוחרים לא נוטים לבדוק את התנאים עד הסוף ולרוב לוקחים ריבית גבוהה על האשראי והלקוח מתפתה לסחור דרכם בגלל עמלות קניה\מכירה נמוכות. בנושא השורטים, גם כאן יש יתרון לעבוד מול ברוקר גדול ומוביל, שמוצא לך משאיל לני"ע במהירות המירבית, בהתאם לדרישת הרגולציה בארה"ב, ומאפשר לך להחזיק בעסקה לאורך זמן. לסוחרים האוטומטיים מביניכם, ראוי לציין שניתן לחבר API למערכת המסחר שמבוססת על מגוון רחב של שפות תכנות בהתאם לצרכי המשתמש.

חשוב לציין שבדרך כלל השירותים שניתנים באמצעות ברוקרים זרים לא מלווים בשירות בשפה העברית וכמובן שלא במנהלי תיקים מקצועיים דוברי עברית שעומדים לרשות הלקוח בכל שעות המסחר.

הסוחרים המקצוענים של קוואנטום הופכים את כל חווית המסחר לקלה ופשוטה ושומרת על היתרונות הרבים של ברוקר מקצועי ואמין כמו אינטראקטיב ברוקרס אשר מדורג כברוקר מוביל בעולם במגוון קטגוריות שונות ומתאים לסוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד.

אנחנו בקוואנטום שוקי הון יוצרים ללקוחותינו מעטפת מושלמת למסחר בחו"ל באמצעות מערכות המסחר המתקדמות מבית אינטראקטיב ברוקרס
הכוללת:

חדר מסחר דובר עברית בכל שעות המסחר בארה"ב.
עמלות נמוכות – עמלות מהנמוכות ביותר בארץ ובעולם - עד כ - 0.8 סנט למניה.
ביטחון על הכסף - חשבונך באינטראקטיב ברוקר הוא חשבון מפוקח ומבוטח תחת רגולציה מחמירה בארה"ב
מגוון כלי מסחר– אופציות, מניות, מט"ח, חוזים עתידיים, אג"ח, קרנות, סחורות ועוד.
מגוון בורסות – אפשרות מסחר בבורסות מכל העולם (ארה"ב, אסיה, אירופה, אוסטרליה)
מערכת מסחר מתקדמת - כלי ניתוח מתקדמים ומסחר ישירות מהגרף
אפשרות לניהול תיק השקעות על ידי מנהל תיקי השקעות מומחה בחשבון על שמך באינטראקטיב ברוקר.

לקבלת פרטים נוספים חייג 03-6083586 או השאר פרטים ונחזור אליך!