תפריט מובייל

ניהול תיקי השקעות בחו"ל - חברת קוואנטום שוקי הון מתמחה בניהול תיקי ההשקעות בחו"ל. הניהול של קוואנטום מתבצע דרך ברוקר Interactive Brokers או ברוקר מקומי. כאשר הלקוח פותח חשבון אישי על שמו בברוקר ולחברה ניתן ייפוי כוח לנהל את תיק ההשקעות.

heroshot

על המודל והחזון

מודל ההשקעות בנוי לתת מענה ללקוח אשר מעוניין לשאוף לתשואה הולמת על השקעתו, תוך מזעור הסיכונים הכרוכים בהגעה ליעד הנ"ל ברמה שנתית מתוך ויתור מראש על אפשרות לרווחים גבוהים מטווח היעד. המודל מספק פתרון הולם לשתי בעיות עיקריות הקיימות בשוק ההון של זמננו:

  1. מענה לסביבת ריבית נמוכה וסביבת תשואות עולה באופן הדרגתי – נעשה שימוש במכשירים פיננסים אשר צפויים לספק תשואה עודפת או הגנה בסביבת תשואות עולה בטווח השקעה סביר.
  2. מענה לציפיות מתמתנות משוק המניות – נעשה שימוש במכשירים פיננסים אשר יכולים לספק תשואה גם בשוק מניות שטוח או יורד בטווח השקעה סביר.

 

האסטרטגיות הקיימות בתיק ההשקעות חו"ל

התיק משלב מספר אסטרטגיות שפועלות במקביל, במטרה משותפת להגיע לתשואת היעד תוך הפחתה ככל שניתן בסטיית התקן. חלק מהאסטרטגיות הינן משלימות אחת לשנייה, כלומר יתכן שחלק מהרכיבים יפעלו בצורה מנוגדת בתקופות מסוימות, מתוך החזון להגיע לתשואת היעד, תוך הפחתה ככל שניתן בסיכונים. האסטרטגיות המשולבות הינן:

  1. שכבת שימור הון – עד 120% משווי התיק מושקע באג"ח של חברות גלובאליות, חברות בעלות דירוג עולמי ממוצע כמו מדינת ישראל.
  2. שכבת הגנת מח"מ – ע"י שימוש בהגנות בדמות אופציות על אג"ח של ארה"ב נוכל מצד אחד לקבל הגנה בעליית תשואות ואף להגדיל את תשואת התיק אם שוק האג"ח ישאר סטטי וזאת תמורת ויתור מראש על רווחי הון משמעותיים באג"ח - אסטרטגיה אשר עולה בקנה אחד עם הסביבה המאקרו כלכלית בה אנו נמצאים היום.
  3. חשיפה עקיפה למניות – ע"י שימוש בכתיבת אופציות PUT על מניות של חברות מובילות בעולם. הכתיבה נעשית במטרה לקבל פרמיה שתשמש חשיפה עקיפה לאחזקה ישירה במניות אלה, בכדי לתת מענה בתקופות בהן שוק המניות אינה עולה עם חשיפה מוגבלת מראש.
  4. אסטרטגיות לונג\שורט – אסטרטגיות על צמדי מניות בהן מניות ערך וצמיחה עליהן קיימת אחזקה ב-LONG אל מול אחזקה ב-SHORT במניות שצפויות להיפגע באופן משמעותי בתקופה של ירידות בשוקי המניות. אסטרטגיה זו צפויה לסייע בתקופות בהן שוק המניות יורד.
  5. ניצול הזדמנויות בשווקים – ניצול הזדמנויות קצרות טווח בשוקי המניות, האג"ח, הסחורות וכן סטייה מקורולציות בין נכסים שונים.

לפרטים נוספים אודות ניהול תיקי השקעות בחו"ל לחץ כאן וצור איתנו קשר.

אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או ייעוץ מכל סוג שהוא. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו - עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. החברה ו/או הכותבים מחזיקים ו/או עלולים להחזיק חלק מן הניירות המוזכרים לעיל.