תפריט מובייל

נתחיל בלהשיב על השאלה מהו ניהול השקעות. מסחר בבורסה ניתן לבצע באופן עצמאי אולם ניתן גם למסור את המושכות לאנשים המתמחים בתחום ונקראים מנהלי השקעות או מנהלי תיקי השקעות. מנהלים אלה עובדים בבתי השקעות גדולים או קטנים ומבצעים את ההשקעות בבורסה עבור לקוחותיהם על סמך הידע והניסיון שרכשו בתחום. מכיוון שהלקוחות מפקידים את כספיהם בידי אותם מנהלי תיקים, הרי שחשוב לבחור בית השקעות ותיק ומקצועי, שמסמיך את עובדיו לעשות את המקסימום כדי למקסם את התשואות של כל לקוח. על מנת למקסם את הסיכויים להגיע לתשואות טובות כתוצאה ממסחר נכון בבורסה, כדאי מאוד לבחור בבית השקעות שמציע ניהול השקעות דינמי – כזה שמאפשר ניוד קל של הכספים מאפיק השקעה אחד לאחר.

מי מנהל את ההשקעות שלכם?

כדי להיות רגוע כי אכן הכסף שלך נמצא במקום בטוח, כדאי שתמסור את ההשקעות לניהול בידי מנהלי תיקים העובדים בבית השקעות המכונה בשפה המקצועית "בוטיק השקעות". מדובר בבית השקעות לכל דבר, רק רק שהמאפיין העיקרי בו הוא היחס האישי המיוחד שמקבל כל לקוח. בבית השקעות שכזה עובדים מנהלי תיקים מקצועיים וותיקים בתחום, העושים לילות כימים על מנת למקסם תשואות בתיקי ההשקעות של לקוחותיהם. כאמור, הדרך של ניהול השקעות דינמי היא הדרך הטובה ביותר למקסם את סיכויי ההצלחה, ולכן בנוסף ליחס האישי, חשוב לבדוק שהדינמיות הזאת אכן אפשרית.

AS13

בית השקעות – הדרך הנכונה למסחר בבורסה

אם החלטת להתחיל לסחור בבורסה, אין ספק שאתה עושה צעד גדול שיהיו לו השלכות עתידיות על חייך. מסיבה זו בדיוק חשוב לבצע את הדברים בחוכמה מתחילת התהליך ועד סופו, כשההתחלה היא, כמובן, בחירה נכונה של בית השקעות. נכון, היום כל אחד יכול לבצע מסחר עצמאי בבורסה, אולם אם הוא לא קיבל הכשרה מקצועית באמצעות קורסים בנושא ולא למד את רזי הכניסה לעולם המורכב הזה, הדבר יהיה כרוך בסיכונים לא מעטים שיכולים לגרום לו להפסיד לא מעט כסף. מסיבה זו בדיוק מומלץ לכל מי שמעוניין להתחיל לבצע מסחר בבורסה ואין לו הזמן הראוי לקחת קורסים בתחום כדי לבצע מסחר בצורה שקולה וזהירה וכן למי שאין ניסיון  מעשי במסחר בשוק ההון - שווה לבדוק פנייה אל בית השקעות שיש לו ותק וניסיון רבים בתחום ולמסור את המושכות לידיהם של מנהלי השקעות מקצועיים ובעלי ניסיון רב לניהול נכון וחכם של הכסף.

מילת המפתח: בחירה נכונה

כיום, רבים הם האנשים המעוניינים לקחת חלק פעיל בתחום שנקרא מסחר בבורסה. בישראל, קמו בארץ בתי השקעות רבים כפטריות אחרי הגשם, המספקים שירותי ניהול תיקים דבר היוצר לעיתים בלבול בבחירה בבית ההשקעות המתאים עבורך. אם אתה עומד בפני החלטה שכזאת, ההמלצה הראשונה שלנו היא שתבחר בית השקעות המציע ניהול השקעות דינמי. לפעמים מגלים שאפיק השקעה אחד לא מניב את התשואה הרצויה ולכן חשוב שתהיה דרך קלה ופשוטה לנייד את הכספים ממקום למקום. חשוב לבחור בית השקעות שצבר שנות וותק מספיקות, שכן מנהלי התיקים שהוא מעסיק כבר בקיאים בדרך כלל ברזי המסחר בבורסה ויודעים לבצע את ההשקעות בצורה האופטימאלית.

מעבר לכך, חשוב לבדוק את התשואות שהשיגה בית השקעות בשנים האחרונות, משום שהדבר יכול ללמדכם על מידת הצלחתו בניהול השקעות נכון ולאורך זמן. פרמטרים נוספים שחשוב לקחת בחשבון הם מידת השקיפות הנהוגה בבית ההשקעות, היחס האישי וכמובן דמי הניהול שגובה בית ההשקעות בעבור ניהול התיק. כמובן שכדאי לשקלל את כל הפרמטרים הללו ביחד ולא לבחור בית השקעות שמציע עמלות ניהול נמוכות אולם לא מציע ניהול השקעות דינמי אלא פסיבי או לעיתים מבוסס על קרנות נאמנות. שקלול נכון של הפרמטרים הללו יסייע לכם בבחירה ויאפשר לכם לדעת שהכסף שלכם נמצא בידיים טובות.


קוואנטום ניהול השקעות- בוטיק השקעות מקצועי המציע ניהול השקעות דינמי ושירות אישי. מנהלי התיקים המומחים שלנו ישמחו לשבת אתכם בפגישה מעמיקה ולהציע לכם אפיקי השקעה המתאימים במדויק לתקציב שלכם ולמידת הסיכון שתרצו לקחת.

מסחר בבורסה האמריקאית - מסחר יומי בבורסה.

לקביעת פגישת ייעוץ עם המומחים של קוואנטום ולקבלת מידע נוסף – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.